V naší společnosti se nám podařilo dosáhnout velkého milníku, kterým není nic menšího, než přesunutí kompletní produkce našich výrobků do České republiky! A když říkáme kompletní, tak skutečně myslíme kompletní – od sazeniček, přes pěstování, skrze laboratorní testy až po finální obaly, vše je české!

O naši radost z úspěchu se chceme podělit i s vámi – našimi zákazníky!

Rozhodli jsme se proto, že letos spustíme VELKOU LETNÍ SOUTĚŽ o produkty z nabídky Cannapurna. A když říkáme velkou, tak myslíme opravdu velkou. Celkově hrajeme o 100 našich výrobků v celkové hodnotě více než 100 000 Kč! A proč zrovna tolik? Krom toho, že máme nesmírnou radost z české produkce, tak chceme, abyste si vyzkoušeli kvalitu našich produktů, kterým 100% věříme a za kterými si 100% stojíme!

Během léta spustíme několik kol v této soutěži, kde postupně můžete vyhrát 55 olejů a 45 balení s květy v celkové hodnotě více než 100 000 Kč. A to už je pořádná dávka motivace, nemyslíte?

Začínáme nyní a hned v prvním kole soutěže vylosujeme 15 výherců, kteří dostanou ceny 1+1 v celkové hodnotě více než 25 000 Kč.

Pro více aktuálních informací o velké letní soutěži s Cannapurnou sledujte náš profil na Facebooku, kde celá soutěž poběží, ale také profil na Instagramu a samozřejmě náš web, kde vás budeme informovat o všech novinkách kolem souteže i samotných produtků.

Zapojte se do prvního kola soutěže a vyhrajte skvělé ceny. Všechny důležité informace o soutěži se najdete zde!

Těšíme se na vás!