CBD KALKULAČKA

Počáteční dávka v prvním týdnu: 0 MG CBD. Toto je preferované dávkování pro většinu uživatelů v selekci, kterou jste si vybrali. Doporučuje se začít s tímhle dávkováním a denní dávku rozdělit do celého dne. Pokud se problémy nezlepšují, další doporučené dávkovaní můžete aplikovat níže.

Následující dávkování pokud nezabralo počáteční doporučené dávkování: 0 MG CBD. Doporučuje se rozdělit denní dávku do celého dne. Toto dávkování je konečné pro většinu uživatelů. Pokud se problémy nezlepšili, můžete aplikovat další doporučené dávkování.

Následující dávkování pokud se problémy nezlepšili: 0 MG CBD.

Toto dávkování by se mělo použít po třech týdnech, kdy se nezlepšil váš stav. Doporučuje se denní dávku rozdělit do celého dne.

Legální cesta, jak konopím podpořit zdraví

Cannapurna dbá na organické pěstování konopí. Na výrobu dohlíží zkušení farmaceuti, v laboratořích změříme obsah každé složky tak, aby byly produkty 100% účinné i legální.

Výsledky kalkulačky neslouží jako náhrada za odbornou lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu. Veškeré výpočty slouží pouze pro všeobecné informační účely. Cannapurna s.r.o. neposkytuje žádné prohlášení a nepřebírá žádnou odpovědnost za správnost informací obsažených v této kalkulačce nebo dostupných prostřednictvím této kalkulačky a tyto informace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Doporučujeme vám, abyste konzultovali informace získané z těchto webových stránek nebo prostřednictvím těchto webových stránek s jinými zdroji a prostudovali si všechny informace týkající se jakéhokoli zdravotního stavu nebo léčby u svého lékaře. NIKDY NEPŘERUŠUJTE PROFESIONÁLNÍ LÉKAŘSKÉ PORADENSTVÍ NEBO LÉKAŘSKÉ LÉČEBNÉ OŠETŘENÍ BEZ KONZULTACE S OŠETŘUJÍCÍM LÉKAŘEM.