V Cannapurně jsme nedávno dosáhli velkého milníku, jímž je přesunutí kompletní produkce do České republiky! A když říkáme kompletní, tak to tak skutečně myslíme – od klonů přes pěstování skrze laboratorní testy až po finální obaly, vše je české!

O naši radost se chceme podělit i s vámi – našimi věrnými zákazníky!

Rozhodli jsme se proto, že uspořádáme VELKOU LETNÍ SOUTĚŽ o produkty z nabídky Cannapurna. Celkově soutěžíme o rovnou stovku našich výrobků v hodnotě více než 100 000 korun! A proč zrovna tolik? Kromě toho, že máme ohromnou radost, tak chceme, aby co nejvíce z vás mělo možnost vyzkoušet naše špičkové produkty, za jejichž kvalitou 100% stojíme!

Během léta už proběhla dvě kola této soutěže a dnes zahajujeme poslední. Celkem jsme do tří kol vložili 55 olejů a 45 balení s květy! A to už je pořádná dávka motivace, nemyslíte?

Třetí, poslední kolo tedy začíná dnes 23. 8. a končí 31. 8., vyhlášení proběhne den poté.

Pro více aktuálních informací o velké letní soutěži sledujte náš profil na Facebooku, kde celá soutěž běží, ale také profil na Instagramu a samozřejmě náš web, kde průběžně informujeme o všech novinkách kolem soutěže i samotných produktů.

Zapojte se do posledního, třetího kola soutěže a vyhrajte skvělé ceny. Všechny důležité informace o soutěži se najdete zde.