Fénixovy slzy jsou koncentrovanou a silnou formou rostliny konopí. Jsou známe taky jako olej Ricka Simpsona. Říkejte tomu, jak chcete, jedná se o vážně silný a posvátný lék, který léčí rakovinu, poruchy a předchází nemocem. V tomto článku se dozvíte přesně jaké nemoci Fénixovy slzy léči, jak je aplikovat, proč se o nich ví tak málo a kdo za tím stojí. Samozřejmě nesmíme opomenout ani samotného legendárního Ricka Simpsona, který přinesl a přináší Fénixovy slzy opět na scénu.

Příběh Ricka Simpsona, který otevírá oči

Rick Simpson sdílí svůj příběh o tom, jak si vyléčil rakovinu kůže pomocí Fénixových slz v Kanadě. Po jeho objevu Rick sdílel svou zkušenost s lékaři a organizacemi proti rakovině, ale nikdo ho neposlouchal. Vzal tedy věci do svých rukou. Rick Simpson začal pěstovat a produkovat svůj vlastní konopný olej a rozdávat ho zdarma každému, kdo byl nemocný. Tento dokument představuje lidi, jejichž životy byly zachráněny touto
zázračnou rostlinou a také ukazuje boj Ricka Simpsona v touze podělit se o konopný olej s veřejností.

„Tento olej vytáhl mnoho lidí ze smrtelné postele. Vzhledem k omezením zavedeným naší vládou proti tomuto léku, máme pocit, že je naší povinností informovat veřejnost…“ Rick Simpson

Co všechno Fénixovy slzy léči?

Rick Simpson říká, že léčivé účinky rostliny konopí jsou zcela prokázané a bezpečně a úspěšně léčí: „kožní choroby, rakovinu, cukrovku, infekci, glaukom, artritidu, chronickou bolest zad, popáleniny, vředy, bradavice, křeče, jakýkoli stav zahrnující mutující buňky, migrény, astma , nespavost, úzkost a deprese “.

Tento lék také funguje jako regulátor vaší váhy. Hojí zjizvené tkáně a omlazuje životně důležité orgány – to vše bez nebezpečných a smrtících vedlejších účinků, které způsobují farmaceutické léky. Ve skutečnosti Rick Simpson věří, že neexistuje žádná nemoc, kterou Fénixovy slzy nemohou léčit!

Rick Simpson též vysvětluje, že je velice důležité aby byli Fénixovy slzy vyrobeny z odrůdy Indika. Odrůdy typu Sativa totiž produkují olej, který je vynikající antidepresivum a má tendenci vás povzbuzovat. Indika vás však uvolní a umožňuje vám tak spát hlouběji a déle, což je důležité pro proces hojení.

Fénixovy slzy jsou u nás ještě stále ilegální, nebo dostupné na předpis jenom mizivému počtu pacientů . Naštěstí se zjistilo, že extrakty z technického konopí, které jsou bohaté na kanabinoid zvaný kanabidiol, zkráceně CBD, jsou také velice zdraví prospěšné a mají podobné blahodárné účinky jako originální Fénixovy slzy Ricka Simpsona. Jsou legální a bez psychoaktivních účinků protože obsahují THC ve velice malém množství.

Výrobě takovýchto legálních extraktů se věnujeme právě v Cannapurně a tak kráčíme v šlépějích Ricka Simpsona, ale trošku jinou cestou. Studie dokazují, že THC již ve velice malým množství tvoří s CBD a ostatníma kanabinoidmi synergický efekt. Zjednodušeně, kanabinoidy se vzájemně posilují a jich účinky jsou tak ještě efektivnější.

O tom hodně mluví taky Lumír Ondřej Hanuš – český chemik a vědec, který se zabývá převážně výzkumem přírodních látek. Je členem mezinárodní společnosti pro výzkum kanabinoidů a jeho práce jsou už více než 6400 krát citovány ve světových vědeckých publikacích. Zde je odkaz na video ze semináře z Cannafestu (2017) – https://www.youtube.com/watch?v=cA2OycTfy0c

Legální cesta, jak konopím podpořit zdraví

Cannapurna dbá na organické pěstování konopí. Na výrobu dohlíží zkušení farmaceuti, v laboratořích změříme obsah každé složky tak, aby byly produkty 100% účinné i legální.

Tohle všechno je úžasné, proč o tom nevíme??

Rick Simpson a mnoho dalších nadšenců věří, že farmaceutické společnosti v zájmu osobního zisku zadržují léčbu rakoviny a jiných závažných nemocí. Konopí je rostlina a nelze ji patentovat. Žádný patent znamená žádné peníze, a proto taky žádný zájem na výrobě léku.

„Vláda a lékařský systém nechtějí, abyste měli schopnost vyléčit své vlastní nemoci. Tito lidé nechtějí, aby se něco změnilo. Profitují z toho aby si mohli jezdit ve svých drahých autech a plnit své bankovní účty. Jde o velice špatné lidi“ – tvrdí Rick Simpson.

V roce 2004 Rick Simpson kontaktoval Kanadskou rakovinovou společnost a řekl jim o konopném oleji, který vyléčil jeho rakovinu. Toto je to, co mu na to řekli: „Naše společnost neschvaluje a nepodporuje lékařské výrobky ani doplňky stravy. Děkujeme za informace a hodně štěstí s vaší prací “.

Trocha historie a podrobná aplikace

Nejzdravější rostlinou, kterou člověk na planetě pozná, je rostlina konopí. Oleje extrahované z této rostliny jsou nejúčinnější léčivé látky, jaké se v přírodě vyskytují. Ve skutečnosti se extrakty z konopí používají k léčbě zdravotních poruch už více než 5 000 let. Ve starověku bylo konopí pěstováno ve velkém, a ať už bylo rozdrceno nebo použito celé, bylo běžnou součástí lidské stravy.

„Studie ukazují, že pacienti, kteří přijímají chemoterapii / radiační léčbu, s větší pravděpodobností zemřou dříve, než kdyby nedostali žádnou léčbu vůbec“ – Rick Simpson

Existují tři způsoby, jak aplikovat Fénixovy slzy, můžete je spolknout, vaporizovat, nebo použít přímo na postižené místo (topicky). Ale u nemocí, jako je roztroušená skleróza (MS) a rakovina, se doporučuje interní léčba. Způsob, jak užít Fénixovy slzy, je pomocí takzvaného „lepení“, při kterém aplikujete olej nalepením na dolní části dásní. Jednoduše naneste olej na ukazováček a aplikujete na dásni. Poté prstem pohybujte kruhovým pohybem nebo ze strany na stranu, až ucítíte, jak se olej chytí do dásní. Sejměte prst a pokud zbývá nějaký koncentrát, naneste ho na další místo na dásně a opakujte stejným způsobem, dokud veškerý olej nezmizí. Pokud vám zůstane světlý film na prstu, můžete jej zahřát pomocí vysoušeče vlasů a aplikovat na pupínky, modřiny, řezy a popáleniny.

Můžete také dávkovat Fénixovy slzy přímo ze stříkačky do prázdných tobolek. To umožňuje velmi přesné dávkování pro začátečníky, což je důležité pro zamezení „vysokých“ vedlejších účinků. Kapsle s Fénixovými Slzami jsou diskrétním řešením aplikace. Ve všeobecnosti platí: začněte s malou dávkou, která je asi o velikosti 1/4 rýžového zrnka.

Rakovina (mozek, plíce, prostata atd.)

V průměru trvá asi 90 dnů, než pacient stráví plnou 60 gramovou léčbu. Společnost Simpson doporučuje začít se třemi dávkami denně, z nichž každá má velikost půl kousku rýže s krátkým zrnem. Poté, co si na to zvyknete (obvykle asi 4 dny), můžete tento lék zdvojnásobit. Zpravidla trvá asi 5 týdnů, než se dostanete na dávku 1 gram denně. V tomto množství dávky se má pokračovat v užívání, dokud rakovina nezmizí. Olej bude dělat dvě věci, buď vyléčí vaši rakovinu, nebo přinejmenším zmírní vaše bolesti.

Rakovina kůže

Pokud budou Fénixovy slzy správně vyrobeny, tak dokáží vyléčit rakovinu kůže. Jednoduše naneste olej lokálně na oblast a zakryjte bandáží. Opakujte aplikaci a obvazujte oblast každé tři až čtyři dny. Rakovina kůže by měla zmizet. Poté, co rakovina zmizí, ošetřujte oblast další dva týdny, abyste zajistili, že všechny rakovinné buňky jsou mrtvé. Rakovina kůže Ricka Simpsona zmizela za 4 dny a závažné případy mohou trvat až 3 týdny. Konopný olej lze také použít na nezdravé bradavice a krtky stejným způsobem.

Cukrovka

Konopný olej omlazuje životně důležité orgány jako pankreas. Mnoho diabetiků zjistilo, že po šesti týdnech užívání oleje již nepotřebují injekci inzulínu, protože jejich slinivka břišní funguje optimálně.

Zelený Zákal (Glaukom)

Kardiální chirurg Dr. Thomas Orvald říká, že léčba glaukomu zahrnuje zmírnění bolestivého nitroočního tlaku. Jednou z mnoha výhod Fénixových slz je, že mají schopnost snižovat nitrooční tlak a chránit sítnici oka, což chrání oko před poškozením a slepotou. Konopný olej má výhodu oproti farmaceutickým léčivům, protože rozmanitost kanabinoidů je mnohem lepší než syntetické léky s jednou složkou.

Chronická bolest

Rick Simpson říká, že neexistuje lepší lék na chronickou bolest než konopný olej. Lékařský systém je neslavný díky podávání návykových a škodlivých léků na chronickou bolest. Všechny tyto léky pouze bolest maskují. Když užijete Fénixovy slzy, nejen že to zmírní vaše bolesti, ale také pomůže uzdravit hlavní příčiny vašeho utrpení.

Detoxikace a hubnutí

Rick Simpson tvrdí, že konopný olej je vynikající detoxifikátor a regulátor hmotnosti. Je důležité pít hodně vody, protože většina lidí má při užívání konopného oleje žízeň. Simpson říká, že není neobvyklé, že lidé s nadváhou ztrácejí velké množství váhy. Rick zhubnul 18 kilo díky Slzám a nyní má postavu podobnou jako za mlada. Ať už máte nadváhu nebo podváhu, lék účinkuje tak, aby se vaše tělo vrátilo do optimálního stavu a přirozeně vás tam povede.

Preventivní medicína

Fénixovy slzy lze také užívat jako preventivní opatření. Pro udržení vašeho zdraví se doporučuje užívat jeden gram po dobu jednoho měsíce. Čím více peněz utratíte za rakovinu, tím více rakoviny získáte. Na poli prevence se vůbec nepracuje. Na co tedy utrácíme všechny peníze? Utrácíme peníze za screening, diagnostiku a jinými slovy kontrolu poškození. “ -Dr.Sam Epstein

K zahájení užívání Fénixových slz nepotřebujete lékařskou diagnózu

Neuro-vědkyně Dr. Michele Rossová říká, že každý může mít prospěch z „vitamínu z konopí“ nebo každodenního užívání konopného oleje. Rossová v rozhovoru uvádí, že „konopí je klíčem k odblokování preventivního lékařství“, protože „pomáhá chránit vaši DNA před poškozením, takže může skutečně zpomalit proces stárnutí“.

Rossová také používá Fénixovy slzy pro jejich anti-aging (proti stárnutí) vlastnosti. Tvrdí, že její vrásky zmizely a její paměť se zlepšila. Rossová doporučuje brát konopný olej denně, aby se dosáhlo endocannabinoidní homeoostázy. Ta hraje hlavní roli v celkovém zdraví. Nedostatek hladin kanabinoidů může být základní příčinou četných zdravotních problémů, které mohou být konopím zmírněny. „Každý by měl používat konopný olej, měli byste se o tom dozvědět, neměli byste se bát.“ -Dr. Michele Rossová

Velké farmaceutické společnosti zabraňují léčení rakoviny a jiných zdravotních stavů pomocí konopí už po více než století. Ale nyní, díky průkopnickému úsilí Ricka Simpsona a dalších nadšenců konopí, je tento lék nyní k dispozici masám a lidé jsou nyní zmocněni převzít kontrolu nebo své zdraví do svých rukou. V Cannapurně jsme vášnivě nadšeni nekonečnými léčebnými výhodami konopných extraktů.

Jak již bylo zmíněno, věnujeme se výrobě legálních konopných extraktů. Konopí, z kterého jsou naše oleje vyrobeny, pěstujeme v BIO hospodářství ve Švýcarsku. Pro extrakci využíváme nejmodernější a nejkvalitnější superkritickú CO2 extrakci. Naše celospektrálne oleje jsou pravidelně testovány a celý proces výroby probíhá pod dohledem zkušených odborníků. Kůpou našich produktů, nejenže podpoříte vaše zdraví, nebo zdraví vašich blízkých, ale taky podpoříte zachráněna zvířata na azylové farmě.

Informace uvedené v článku nenahrazují individuální konzultaci s lékařem.